REZIDENCIA Hôrky – A1 Bungalov

255 048
Dom
105 m²

Popis

Novostavba úrovňového moderného bungalovu v štandarde pasívnej stavby v obci Hôrky necelé 2 km od mesta Žilina. Bungalov sa nachádza na pozemku o výmere 487 m2 lichobežníkového tvaru, dom je osadený 2 m od severnej hranice pozemku, terasa s dvorom a denné miestnosti domu sú orientované na juh pre svetelné a energetické zisky užívania. Zastavaná plocha nehnuteľnosti je 132,5 m2 + dve vonkajšie parkovacie miesta, úžitková plocha domu je 117,3 m2 s terasou. Z cestnej komunikácie je priamo vstup na parkovisko a vstup do bungalovu. Vykurovanie je teplovodné podlahové pomocou tepelného čerpadla. Rovná strecha má prípravu na osadenie extenzívnej strešnej zelene tzv. zelenej strechy. Bungalov je pripojený na verejný vodovod, elektrickú sieť, má vlastnú žumpu a prípravu na pripojenie na verejnú kanalizáciu po jej vybudovaní obcou. Z elektro-technického hľadiska má vyvedené prípravy na napojenie na optickú sieť Telekom na TV / Internetu, exteriérový alarm, video-vrátnik vstupnej brány na parkovisko, inteligenciu domu apod..

Vstupnou časťou bungalovu je vstupná hala s priestorom na vstavanú skriňu, s prístupom do technickej miestnosti, a samostatného WC. Zo vstupnej haly sa vchádza do dennej časti bungalovu – kuchyňa s úrovňovým vstupom na záhradu, jedáleň, obývacia izba s úrovňovým vstupom na terasu a záhradu, potravinová skriňa a skriňa na predmety dennej potreby, samostatná kúpeľňa, chodba – do oddychovej časti 3 samostatných spálni. Z obývacej izby je úrovňový vstup na terasu s úrovňovým prechodom do oddychovej časti záhrady.

Technická miestnosť obsahuje tepelné čerpadlo, rozvody elektrickej siete, rozvody podlahového kúrenia/chladenie a vody, prípravou pre práčku a sušičku, rozvodmi pre internet, alarm, inteligenciu domu.

Kuchynská linka je zhotovená na mieru s kamennou pracovnou doskou a so zabudovanými spotrebičmi Siemens 8 generácie – umývačka riadu, varná doska, digestor, rúra, mikrovlnná trúba, chladnička, mraziak, potravinová skriňa a skriňa na predmety dennej potreby, zapustený drez Franke s osadenou kuchynskou batériou Franke a elektrickou zásuvkou.

Každá izba má ukončené rozvody elektriky ukončovacími predmetmi – elek. vypínače a zásuvky, zásuvky TV a internetu, prípravu na rozvod elektrického ovládania a podsvietenia vstavanej skrine, alarm, svietidlá, plávajúce podlahy a interiérové dvere.

Bungalov má osadené exteriérové a interiérové osvetlenie, alarm na celý objekt a aj na tepelné čerpadlo – všetko ovládané a kontrolované cez mobil a ovládaciu klávesnicu osadenú v dome, prípravu na videovrátnik a ovládanie brány. Interiér je zariadený plávajúcimi podlahami, interiérovými dvermi, osadená je sanita v samostatnom WC a kúpeľni s vaňou a sprchovým kútom. Vykurovanie a chladenie domu je zabezpečené rozvodmi podlahového kúrenia / chladenia tepelným čerpadlom Stiebel Eltron ovládaného termostatom osadeného v bungalove. Veľké úrovňové okná sú z AL / Plastové konštrukcie okná v zmysle normy EN-673, 7 komorový profil s izolačným 3-sklom Ug=0.5 W/m2K, farba antracit, kalenie od šírky skla 1200 mm a plochy do 2 m2, priepustnosť svetla na úrovni Lt = 74%, zvuková izolácia na úrovni Rw = 36 dB, farba antracit exteriér, biela interiér + exteriérové žalúzie na diaľkové ovládanie.

Viac informácií: http://rezidencia-horky.sk/bungalov-a1/

Energetická trieda

A+
A
Energetická trieda je A
B
C
D
E
F
G
H

Ďaľšie informácie

 • Úžitková plocha:
  105 m²
 • Veľkosť pozemku:
  487 m²
 • Počet izieb:
  5
 • Cena:
  255 048
 • Stav:
  Novostavba

Google Nearby Places

Podobné nehnuteľnosti